Stylfront kuchenne fronty meblowe

PRODUCENT FRONTÓW MEBLOWYCH


Pobierz katalog Fronty i elementy meblowe Zamów fronty meblowe

O nas

Firma "Stylfront" wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów prezentuje Państwu katalog frontów meblowych, jak również uzupełniających elemntów. Duże doświadczenie oraz znajomość rynku i potrzeb klienta indywidualnego wyznaczyły obecny kierunek rozwoju firmy. Wzory prezentowanych frontów to też owoc współpracy z projektantami firm wykorzystujących fronty w wytwarzanych przez siebie meblach.

Doświadczona kadra pracująca bezpośrednio przy produkcji frontów doskonale wykorzystuje i przetwarza wy-selekcjonowany do produkcji materiał. Dąb, olcha, brzoza, jesion, czereśnia to tarcica, która jest obecnie stosowana do produkcji. Ponadto bogaty asortyment wzorów oklein naturalnych jak również modyfikowanych, poszerza naszą ofertę. Materiał ten jest najwyższej klasy, dzięki czemu fronty produkowane w naszej fabryce są wysokiej jakości, której miarą jest liczba zadowolonych klientów. Zadowolony klient to klient serwisowany przez przedstawicieli naszej firmy, fachowe doradztwo, udoskonalony park maszynowy. Poprzez odpowiedni dobór drewna, kolorystyki i wzornictwa tworzymy ofertę frontów nawiązującą do form nowoczesnych jak i klasycznych. To, że są to fronty drewniane, że już w pierwszej fazie tworzyła je sama przyroda rysując naturalne słoje, daje oczywistą przewagę nad frontami wykonanymi z płyty wiórowej bądź MDF.

Dziękując za zainteresowanie naszymi wyrobami zapraszamy do współpracy firmy produkujące meble, firmy handlowe oraz projektantów.


Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright 2022 STYLFRONT sp.j
StylFront Facebook

Gronowo Górne, ul. Brylantowa 8 :: 82-300 Elbląg
+48 55 236 19 20 :: biuro@stylfront.pl